1669 پشتیبانی سریع

درباره ما

428 بازدید
درباره ما

درباره نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

وسایل برقی یک از مهمترین مایحتاج در هر منزل هستند و خوشبختانه امروزه برندهای مختلفی در این صنعت فعالیت می کنند. لذا مردم می توانند برحسب شرایط مالی خود، سلیقه و مدل هایی که مد نظر دارند از برند مد نظر خود خرید کنند. در زمان خرید وسیله برقی خود باید به دو نکته توجه داشته باشید:

  • کیفیت بالای تولید و در نتیجه عملکرد و کارایی بالای دستگاه
  • ارائه خدمات پس از فروش توسط نمایندگی های معتبر

یک باور غلط که در میان مردم وجود دارد این است که اگر وسیله خود را از بهترین برند خریداری نمایند، هیچگاه خراب نخواهد شد اما فرض کنیم که برق خانه شما به صورت اتفاقی کم و زیاد شده و به دلیل شوکی که به وسیله وارد شده است، موتور دستگاه می سوزد. در این صورت نیاز است تعمیرات دستگاه را به تعمیرکار با تجربه بسپارید تا از کیفیت خدمات اطمینان داشته باشید. برای این منظور ما به شما نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را پیشنهاد خواهیم داد.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با گروه مهندسین و متخصصین ماهر و با تجربه در اغلب شهرهای ایران آماده خدمت رسانی به مشتریان است. لازم به ذکر است که این نمایندگی در راستای ارتقا سطح کیفی خدمات خود و در نتیجه جلب رضایت مشتریان، دوره های آموزش علمی و عملی را در بازه های زمانی منظم برای تعمیرکاران خود در نظر گرفته است.. از طرفی وجود گارانتی تعمیرات به منظور تضمین کیفیت خدمات ارائه شده توسط نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک را نباید فراموش نمود.

 1669