یخچال فریزر مابه مدل INM25FSKCSS

یخچال فریزر مابه مدل INM25FSKCSS یکی دیگر از انواع یخچال های برند مابه است که دارای LED نمایشگر در هر دو قسمت فریزر و یخچال می باشد. صدای باز هشدار باز ماندن درب یخچال به شما کمک می کند که از باز ماندن درب مطلع شده و از هدر رفتن انرژی جلوگیری کنید.

ویژگی های یخچال فریزر مابه INM25FSKCSS

یکی از ویژگی های این یخچال داشتن فیلترهای تصفیه آب بوده که باعث می شود سختی آب تا حد بسیار زیادی گرفته شده و آب خروجی از یخچال کاملا گوارا باشد. تنظیمات دما در یخچال و فریزر نیز به صورت دیجیتال بوده و شما می توانید دمای مورد نظر و مناسب خود را تنظیم کنید.

ظرفیت این یخچال 32 فوت بوده و دارای گنجایش کافی برای مواد خوراکی مختلف می باشد. رده انرژی این یخچال فریزر A++ بوده و در هر ماه مصرف انرژی بسیار پایینی دارد. یکی از ویژگی های این یخچال فریزر داشتن تنوع رنگ و طرح بوده و شما می توانید با توجه به دکوراسیون منزل خود یکی از رنگ های استیل، مشکی و یا سفید را خریداری کنید.

از دیگر ویژگی های این یخچال فریزر داشتن حالت سرد کننده سریع و انجماد سریع در فریزر بوده و می توانید در زمان بسیار کوتاهی مواد خوراکی خود را فریز کنید. موتور این دستگاه برقی پیشرفته از نوع اینورتر دیجیتال است که هم طول عمر دستگاه را بالا برده و هم میزان مصرف انرژی را به کم ترین مقدار ممکن می رساند.

بوگیر داخلی از دیگر ویژگی های یخچال فریزر مابه مدل INM25FSKCSS که از پخش شدن بو در یخچال و بو گرفتن مواد خوراکی جلوگیری می کند. سیستم پخش هوای چندگانه از دیگر ویژگی های این یخچال است که باعث تازه ماندن مواد غذایی می شود.

یخچال فریزر مابه مدل RMS1951ZINB1

یخچال فریزر مابه مدل RMS1951ZINB1  یک یخچال فریزر دو درب است که دارای طراحی بسیار زیبا و شیک است. این یخچال فریزر دارای رده انرژی A بوده و استفاده 24 ساعته از آن نیز هزینه برق زیادی برای شما به دنبال نخواهد آورد.

ویژگی های یخچال فریزر مابه RMS1951ZINB1

این یخچال فریزر دارای 19 فوت ظرفیت بوده که از این مقدار 366 لیتر مربوط به یخچال و 139 لیتر مربوط به فریزر است. این مقدار ظرفیت برای یک یخچال فریزر بسیار مناسب بوده و با طراحی بهینه می توانید حجم قابل قبولی از مواد خوراکی را داخل آن قرار دهید.

یخچال آن دارای 3 طبقه و 2 کشو بوده و درب آن دارای 2 طبقه و دو نیم طبقه است. این یخچال فریزر یکی از محدود یخچال فریزرهای موجود در بازار است که دارای بار خانگی بوده و شما می توانید مواد خوراکی پر مصرف خود را داخل آن قرار دهید.

این یخچال فریزر کاملا بدون یخساز بوده و شما را از زحمت همیشگی پاک کردن برفک های ایجاد شده بی نیاز می کند. در این یخچال فریزر نیز طبقه های کنترل دما و رطوبت موجود بوده و شما می توانید هر ماده خوراکی را در شرایط ایده آل خود نگه داری کنید.

فریزر آن در قسمت داخلی دارای 3 طبقه و درب آن نیز 2 طبقه می باشد. یخساز این یخچال فریزر از نوع دستی بوده و می توانید به کمک آن نوشیدنی های خنک و گوارا آماده کنید. این یخچال فریزر دارای پنل لمسی بوده که کار کردن با آن را بسیار ساده کرده است.

یخچال فریزر مابه مدل RMS1951ZINB1 دارای عملکرد فریزر سریع و حالت ذخیره انرژی است که باعث می شود هنگام مسافرت سرما در فریزر به مدت طولانی و با مصرف انرژی بسیار پایین باقی بماند.

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل PFE2424JGKSS

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل PFE2424JGKSS یکی دیگر از بهترین یخچال های موجود در بازار است که قابلیت ها و ویژگی های آن شما را به وجود خواهد آورد. سیستم هوای چندگانه و فیلترهای بوگیر داخلی از ویژگی های بارز این یخچال است که باعث تازه ماندن و با کیفیت ماندن مواد خوراکی خواهد شد.

ویژگی های یخچال پروفایل جنرال الکتریک PFE2424JGKSS

فریزر این یخچال به صورت کشویی بوده و شما می توانید به راحتی هر ماده خوراکی را داخل آن قرار دهید. از طرف دیگر قفسه های به کار رفته در یخچال از جنس شیشه ای شفاف و مقاوم بوده که قابلیت تغییر و تنظیم ارتفاع را نیز دارند.

سیستم ضد برفک به کار رفته در یخچال نیز شما را از زحمت پاک کردن مداوم یخچال بی نیاز کرده و به بهینه سازی مصرف انرژی نیز کمک شایانی خواهد کرد. آب سرد کن و یخساز طراحی شده در یخچال از دیگر ویژگی های کارآمد این وسیله خانگی است که می تواند در هر حال شما را به نوشیدن آب خنک و گوارا مهمان کند.

در صورتی که در طول روز زیاد درب یخچال را باز می کنید و هوای گرم وارد یخچال خواهد شد، سیستم توربو به کار رفته در این یخچال باعث می شود که دمای داخلی در زمان بسیار کوتاهی پایین آمده و به مقدار ایده آل  و مناسب خود برسد.

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل PFE2424JGKSS دارای مصرف انرژی بسیار پایین و برچسب انرژی A+، قفل کودک و هشدار باز بودن درب است که می تواند تا حد زیادی شما را به خرید دستگاه در کنار کیفیت و کارایی راغب کند.

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل GRE15KICRWW

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل GRE15KICRWW دارای حجم مفید 393 لیتر بوده و شما می توانید میزان قابل توجهی مواد خوراکی را در آن جای دهید. رده انرژی این یخچال A+ بوده و دارای مصرف انرژی و هزینه های سالانه قابل قبول و مناسبی می باشد.

ویژگی های یخچال پروفایل جنرال الکتریک GRE15KICRWW

طراحی این یخچال به صورت فریزر در قسمت بالا و یخچال در قسمت پایین می باشد که هر کدام دارای ظرفیت های 109 و 284 لیتر می باشد. یخچال آن دارای سه طبقه و چهار طبقه در قسمت درب و یک کشو می باشد که می توانید هر ظرف و ماده خوراکی را به راحتی در آن ها جای دهید.

از مهم ترین ویژگی های این یخچال فریزر می توان به ضد برفک بوده آن اشاره کرد که هم باعث مصرف بهینه انرژی شده و هم شما را از پاک کردن مداوم برفک های ایجاد شده بی نیاز می کند. فریزر آن نیز دارای دو قفسه و یک قفسه در قسمت درب می باشد.

داخل یخچال فریزر از قفسه های شیشه شفاف ساخته شده است. این جنس در برابر وزن مقاومت بسیار بالایی داشته و به شما کمک می کند بدون باز کردن درب قفسه ها مواد خوراکی داخل آن ها را ببینید. ایم یخچال دارای محفظه ویژه نگه داری میوه و سبزیجات بوده و آن ها را تا مدت ها سالم  تازه نگه می دارد.

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل GRE15KICRWW دارای رنگ نقره ای، طراحی بهینه و زیبا و قیمتی مناسب است که می تواند یک انتخاب مناسب و ایده آل برای منزل یا محیط کار شما به شمار رود.

 

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل GRE15KICRLS

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل GRE15KICRLS یک انتخاب بسیار مناسب برای خانواده های کم جمعیت و آشپزخانه های کوچک می باشد. در این یخچال فریزر در قسمت بالا و یخچال در قسمت پایین قرار دارد که هر کدام به ترتیب 109 و 284 لیتر ظرفیت دارند.

ویژگی های یخچال پروفایل جنرال الکتریک GRE15KICRLS

یکی از مهم ترین ویژگی های این یخچال و فریزر به عنوان یکی از مدل های پروفایل داشتن سیستم برفک زدایی است که استفاده از آن را بسیار ایده آل و مناسب کرده است. یخچال آن دارای سه طبقه و فریزر آن دارای دو قسمت بوده و شما می توانید برای قرار دادن مواد و ظروف با اندازه های مختلف ارتفاع قفسه ها را تغییر دهید.

علاوه بر قفسه های درونی در قسمت درب یخچال نیز 4 طبقه باریک قرار داده شده است که می توانید بطری ها و قوطی ها، جای سس، تخم مرغ و غیره را داخل آن ها جای دهید. یک طبقه کشویی بزرگ نیز در قسمت پایین یخچال قرار دارد که با داشتن سرمای مناسب و رطوبت کم می توانید سبزیجات و میوه های خود را تا مدت ها آن جا نگه داری کنید.

داخل یخچال یک لامپ قرار داده شده است که در هر زمان بتوانید به راحتی محتویات داخل آن را ببینید. این یخچال فاقد یخساز و آبریز بوده و اگر این مساله برای شما در اولویت است بهتر است قبل از خرید کمی بیشتر به بررسی یخچال های موجود بپردازید.

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل GRE15KICRLS دارای رنگ نقره ای و طراحی زیبا بوده که شما می توانید آن را با قیمتی بسیار مناسب در مقایسه با دیگر یخچال های موجود در بازار خریداری کنید.

تعمیر

در صورتی که برای تعمیر ماکروفر دلونگی به دنبال یک مرکز معتبر هستید ما به شما نمایندگی تعمیرات دلونگی را پیشنهاد می دهیم. ماکروفر به عنوان یکی از وسایل کمکی در خانه است که به شما به ویژه خانم های شاغل کمک می کند تا آشپزی سریع تر و آسان تری داشته باشند. در صورتی که این وسیله خراب شد نباید عجله کنید بلکه یک مرکز معتبر را یافته و از تعمیرکاران حرفه ای کمک گیرید.

پیشنهاد می کنیم که تعمیر ماکروفر دلونگی در غرب تهران را به نمایندگی تعمیرات دلونگی بسپارید. این مطلب را به خاطر داشته باشید که کیفیت تعمیر دستگاه تضمین کننده سلامت و طول عمر وسیله خواهد بود. این انتخاب شما است که تعمیر ماکروویو را به یک تعمیرکار معمولی سپرده و یا اینکه به سراغ افراد متخصص بروید.  این انتخاب عملکرد ماکروفر را بعد از تعمیر تعیین می کند.

از جمله خدماتی که در نمایندگی تعمیرات دلونگی ارائه می شود، تعمیر ماکروفر دلونگی در کرج است. ماکروفر از جمله وسایل کمکی است که به ویژه در زمان حاضر با شاغل شدن خانم ها، سرعت آشپزی را بالاتر می برد. بنابراین اگر این وسیله خراب شد توصیه می کنیم به جای اینکه به هر تعمیرکار برای تعمیر وسیله اعتماد کنید، به سراغ مراکز معتبر بروید تا از خدمات افراد متخصص بهره مند شوید.

تحت نظر تعمیرکاران حرفه ای ما در نمایندگی تعمیرات دلونگی نگران کیفیت تعمیر ماکروفر دلونگی در رشت نباشید. به شما اطمینان می دهیم که تعمیر این وسیله براساس اصول علمی و استاندارد انجام گرفته و کارایی وسیله همانند روز اول حفظ خواهد شد. توجه داشته باشید که هر اندازه عیب یابی دقیق تر باشد، تعمیر دستگاه هم دقیق تر و علمی تر انجام می گیرد.

منبع : delonghifixer.ir