یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل CFE28TSHSS

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل CFE28TSHSS یک یخچال با طراحی بسیار زیبا و گنجایش 28 فوت است که دارای فضای مورد استفاده بهینه شده می باشد. رنگ این یخچال استیل مات بوده و شما می توانید به راحتی و به زیبایی آن را با دکوراسیون آشپزخانه خود ست کنید.

ویژگی های یخچال پروفایل جنرال الکتریک CFE28TSHSS

طراحی این یخچال فریزر به صورت سه درب فرانسوی بوده و ظاهری بسیار شیک و زیبا دارد. سیستم کنترل دما در این یخچال به صورت دیجیتال بوده و شما می توانید متناسب با مواد غذایی داخل یخچال دمای آن را تنظیم کنید.

علاوه بر کنترل دما شما می توانید رطوبت موجود در یخچال را نیز بر حسب نیاز تغییر داده و کنترل کنید. این یخچال فریزر دارای آب سرد کن و یخساز نیز می باشد. کمپرسور به کار رفته در آن از نوع اینتورتر دیجیتال بوده و مصرف انرژی را تا کم ترین مقدار ممکن کاهش داده است.

این یخچال دارای قفل کودک بوده تا خیال شما را بابت بازیگوشی ها و کنجکاوی های کودکتان آسوده کند. قفسه های به کار رفته در یخچال و فریزر از نوع فولادی ضد زنگ بوده که کیفیت و طول عمر آن ها را تا سال ها ضمانت می کند. این قفسه ها همچنین دارای قابلیت تغییر ارتفاع نیز می باشند.

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل CFE28TSHSS دارای سیستم آب داخلی، یخ زدایی سریع، سیستم روشنایی داخلی بوده و در مجموع می تواند یک انتخاب ایده آل و مناسب برای شما به شمار رود.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GEGFE24JGKWW

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GEGFE24JGKWW یک یخچال حرفه ای با رنگ سفید و ظاهری بسیار شیک و مدرن است که می توانید آن را در هر آشپزخانه با هر دکوراسیونی قرار دهید. این یخچال ساید دارای ابعاد عرض 813، ارتفاع 1753 و عمق 490 میلی متر بوده و ظرفیت آن 674 لیتر می باشد.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک GEGFE24JGKWW

هر دو بخش یخچال و فریزر در این دستگاه برقی دارای ظرفیت های بسیار عالی و مناسب برای یک خانواده متوسط و پرجمعیت می باشد. فریزر آن دارای ظرفیت 207 لیتر بوده و یخچال آن 467 لیتر گنجایش دارد، بنابراین به راحتی می توانید هر ماده خوراکی مورد نظرتان را در آن قرار دهید.

سیستم چرخش هوای چندگانه به کمک سنسور های داخلی باعث جریان هوا به بهترین شکل ممکن شده و مواد خوراکی را به تازگی روز اول حفظ می کنند. از دیگر ویژگی های این یخچال ساید می توان به داشتن یخساز و آب سرد کن اشاره کرد که برای شما بسیار کارآمد خواهد بود.

فلیترهای آب به کار رفته در یخچال ساید باعث می شود که آب خنک و یا قطعات یخ کاملا سالم و بهداشتی بوده و مواد آلوده و مضر داخل آب از آن ها خارج شود. درب این یخچال دارای 4 قفسه با قابلیت تغییر ارتفاع و سه قفسه ثابت بوده و فریزر آن دو قفسه دارد.

یکی از مهم ترین و منحصر به فردترین ویژگی های این یخچال علاوه بر داشتن قابلیت تنظیم دما، قابلیت تنظیم رطوبت می باشد. شما در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GEGFE24JGKWW می توانید در دو قفسه آن با توجه به نوع مواد غذایی میزان رطوبت یخچال را تنظیم کرده تا مواد غذایی در ایده آل ترین حالت ممکن نگه داری شوند.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GSS25GGHWW

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GSS25GGHWW یک یخچال با توان و راندمان کاری بسیار بالا و مصرف انرژی بسیار پایین است. در صورتی که این یخچال به صورت شبانه روزی و در هر حداکثر ظرفیت خود پر باشد، در هر سال تنها مقدار 708 کیلو وات ساعت انرژی مصرف می کند که مقدار بسیار ایده آل و مناسبی است.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GSS25GGHWW

این یخچال ساید بای ساید دارای 717 لیتر ظرفیت بوده که مقدار 445 لیتر آن مربوط به یخچال و 272 لیتر آن مربوط به فریزر می باشد. نمایشگر دیجیتال به کار رفته در این یخچال کاملا واقعی بوده و در هر زمان مقدار دقیق دما را نشان می دهد.

از دیگر ویژگی های کاربردی این یخچال می توان به داشتن یخساز و آب سرد کن اشاره کرد که برای زندگی های مدرن و امروزی یک قابلیت بسیار پرکاربرد به شمار می رود. نکته قابل توجه آن که یخ ها و آب سرد شده یخچال از فیلتر تصفیه آب گذشته و کاملا بهداشتی و تصفیه شده است.

مدیریت دمای داخل یخچال توسط  سنسور و به صورت کاملا هوشمند انجام شده و سیستم هوای چندگانه باعث می شود شرایط نگه داری مواد غذایی در حالت ایده آل بماند. فیلترهای بوگیر داخلی یخچال نیز باعث می شود که غذاهای روباز داخل یخچال باعث بو گرفتن محیط و غذاها نشود.

یخچال یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک GE GSS25GGHWW دارای  قفسه بوده و فریزر آن  قفسه دارد. از دیگر ویژگی های این یخچال می توان به داشتن حالت تعطیلات، داشتن ترانس، قفل کودک، هشدار باز ماندن درب، یخساز و غیره اشاره کرد.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GSE25HGHWW

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GSE25HGHWW یک یخچال از نوع ساید بای ساید از برند معروف و جهانی جنرال الکتریک بوده که رنگی سفید و طراحی بسیار شیک و زیبا دارد. ظرفیت داخلی این یخچال ساید 717 لیتر است به طوری که 272 لیتر آن مربوط به فریزر و بقیه آن مربوط به یخچال است.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک GE GSE25HGHWW

این یخچال ساید دارای رتبه انرژی A بوده و میزان مصرف سالیانه آن 634 کیلو وات است، این مقدار مصرف انرژی برای یک یخچال ساید با ظرفیت بالا، مقداری بسیار مناسب و ایده آل است. دمای داخلی یخچال توسط 4 عدد سنسور به صورت هوشمند تنظیم شده و سیستم چرخش هوای چندگانه باعث می شود که مواد غذایی تا حد ممکن تازه و سالم بمانند.

این یخچال مانند یخچال های پیشرفته دیگر دارای قابلیت یخ زدایی خودکار بوده و شما حتی بعد از سال ها استفاده نیز شاهد برفک و یخ در فضای داخلی یخچال نخواهید بود. یخساز و آب سرد کن دو ویژگی دیگر این یخچال ساید است که انجام کارها را برای شما آسان تر می کند. یخ های یخساز به صورت مکعبی با اندازه های یکسان و مناسب بوده و می توانید در شربت های مهمانی های خود استفاده کنید.

یخچال این دستگاه برقی دارای 4 قفسه بوده که 3 عدد آن قابلیت تغییر ارتفاع دارد. همچنین فریزر آن نیز دارای 3 قفسه است که دو قفسه آن را می توانید تغییر ارتفاع دهید. درب هر دو بخش فریزر و یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GSE25HGHWW نیز قفسه هایی برای جایگزاری هرچه بیشتر و بهتر مواد غذایی طراحی شده است.

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GFE26GGKWW

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GFE26GGKWW دارای اندازه و وزن بسیار مناسب بوده و شما می توانید به راحتی آن را در اشپزخانه های بزرگ یا کوچک خود جای دهید. این یخچال دارای 889 میلی متر عرض، 1753 میلی متر ارتفاع و 914 میلی متر عمق بوده و 166 کیلوگرم وزن دارد.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک GE GFE26GGKWW

یکی از ویژگی های این یخچال ساید داشتن طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد با داشتن سه درب بوده که علاوه بر زیبایی باعث استفاده بهینه از فضا می شود. فیلتر داخلی به کار رفته در این یخچال باعث می شود که آبی که در طول شبانه روز میل می کنید، شیرین، خوش طعم و کاملا سالم و بهداشتی باشد.

قفل کودک و سیستم روشنایی داخلی با LED از دیگر ویژگی های این یخچال ساید است که کاربرد آن را چند برابر کرده است. یخچال آن دارای 4 قفسه شیشه ای با قابلیت تنظیم و یک قفسه تمام عرض می باشد که به راحتی می توانید تمام مواد غذایی خود را در آن جای دهید. فریزر آن نیز دارای دو قفسه تمام عرض می باشد.

از دیگر ویژگی های این مدل از یخچال می توان به داشتن یخساز با یخ های مکعبی و ریز و آب سرد کن اشاره کرد که افراد زیادی را به خرید آن ترغیب می کند. قابلیت یخ زدایی خودکار به کار رفته در این یخچال نگرانی شما را بابت پاک کردن برفک برای همیشه برطرف می کند.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GFE26GGKWW در هر سال 705 کیلو وات ساعت انرژی مصرف می کند و قابلیت مدیریت دما و تنظیمات خنک کنندگی توربو دارد.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

چگونه کوئل های کندانسور فریزر را بررسی کنیم؟

چگونه کوئل های کندانسور فریزر را بررسی کنیم؟

کوئل های کندانسور، حرارت منتشر می کنند. اگر گردوخاک و پسماندی دور کوئل ها جمع شده است، فریزر ممکن است به درستی کار نکند و ممکن است در اثر داغ شدن بیش از حد کمپرسور، فریزر یا دائم کار کند یا به طور کامل متوقف شود.

هشدار: پیش از تلاش برای تست یا تعمیر، اصول ایمنی را مطالعه و رعایت نمایید.

پیش از تمیز کردن کوئل های کندانسور، فریزر را از برق بکشید تا دچار برق گرفتگی نشوید.

کوئل های نصب شده در پشت

کوئل های کندانسور فریزر –  باید کوئل های نصب شده در پشت را یکبار در سال تمیز کنید. پیش از تمیز کردن، فریزر را از برق بکشید. فریزرها سنگین هستند، زمانی که برای تکان دادن فریزر کمک ندارید، هرگز فریزر را به سمت جلو یا عقب خم نکنید.

کوئل ها را با برس و یا جاروبرقی تمیز کنید. اگر کوئل ها غبار گرفته اند از آب گرم و صابون برای تمیز کردن آنها استفاده کنید. مراقب باشید که روی اجزای فریزر آب ریخته نشود.

کوئل های سطح زمین

باید کوئل های سطح زمین را دست کم دوبار در سال تمیز کنید. پیش از تمیز کردن فریزر را از برق جدا کنید. این کوئل ها را با برس یا جاروبرقی تمیز کنید.

شبکه را از جلوی فریزر بردارید و از یک جاروبرقی برای تمیز کردن هر گونه گرد و خاک یا پسماند استفاده کنید. این شبکه باز شده و موقع بسته شدن چفت شود. شبکه را محکم به سمت داخل و بالا فشار دهید تا برداشته شود. اگر با زحمت از جای خود بیرون نیامد، بدنبال پیچ یا بست هایی باشید که آن را در جای خود محکم کرده اند.

چگونه کوئل های کندانسور فریزر را بررسی کنیم؟ ؟؟

برای سوالات بیشتر با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس حاصل بفرمائید