یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GFE26GGKWW

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GFE26GGKWW دارای اندازه و وزن بسیار مناسب بوده و شما می توانید به راحتی آن را در اشپزخانه های بزرگ یا کوچک خود جای دهید. این یخچال دارای 889 میلی متر عرض، 1753 میلی متر ارتفاع و 914 میلی متر عمق بوده و 166 کیلوگرم وزن دارد.

ویژگی های یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک GE GFE26GGKWW

یکی از ویژگی های این یخچال ساید داشتن طراحی بسیار زیبا و منحصر به فرد با داشتن سه درب بوده که علاوه بر زیبایی باعث استفاده بهینه از فضا می شود. فیلتر داخلی به کار رفته در این یخچال باعث می شود که آبی که در طول شبانه روز میل می کنید، شیرین، خوش طعم و کاملا سالم و بهداشتی باشد.

قفل کودک و سیستم روشنایی داخلی با LED از دیگر ویژگی های این یخچال ساید است که کاربرد آن را چند برابر کرده است. یخچال آن دارای 4 قفسه شیشه ای با قابلیت تنظیم و یک قفسه تمام عرض می باشد که به راحتی می توانید تمام مواد غذایی خود را در آن جای دهید. فریزر آن نیز دارای دو قفسه تمام عرض می باشد.

از دیگر ویژگی های این مدل از یخچال می توان به داشتن یخساز با یخ های مکعبی و ریز و آب سرد کن اشاره کرد که افراد زیادی را به خرید آن ترغیب می کند. قابلیت یخ زدایی خودکار به کار رفته در این یخچال نگرانی شما را بابت پاک کردن برفک برای همیشه برطرف می کند.

یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک مدل GE GFE26GGKWW در هر سال 705 کیلو وات ساعت انرژی مصرف می کند و قابلیت مدیریت دما و تنظیمات خنک کنندگی توربو دارد.

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

چگونه کوئل های کندانسور فریزر را بررسی کنیم؟

چگونه کوئل های کندانسور فریزر را بررسی کنیم؟

کوئل های کندانسور، حرارت منتشر می کنند. اگر گردوخاک و پسماندی دور کوئل ها جمع شده است، فریزر ممکن است به درستی کار نکند و ممکن است در اثر داغ شدن بیش از حد کمپرسور، فریزر یا دائم کار کند یا به طور کامل متوقف شود.

هشدار: پیش از تلاش برای تست یا تعمیر، اصول ایمنی را مطالعه و رعایت نمایید.

پیش از تمیز کردن کوئل های کندانسور، فریزر را از برق بکشید تا دچار برق گرفتگی نشوید.

کوئل های نصب شده در پشت

کوئل های کندانسور فریزر –  باید کوئل های نصب شده در پشت را یکبار در سال تمیز کنید. پیش از تمیز کردن، فریزر را از برق بکشید. فریزرها سنگین هستند، زمانی که برای تکان دادن فریزر کمک ندارید، هرگز فریزر را به سمت جلو یا عقب خم نکنید.

کوئل ها را با برس و یا جاروبرقی تمیز کنید. اگر کوئل ها غبار گرفته اند از آب گرم و صابون برای تمیز کردن آنها استفاده کنید. مراقب باشید که روی اجزای فریزر آب ریخته نشود.

کوئل های سطح زمین

باید کوئل های سطح زمین را دست کم دوبار در سال تمیز کنید. پیش از تمیز کردن فریزر را از برق جدا کنید. این کوئل ها را با برس یا جاروبرقی تمیز کنید.

شبکه را از جلوی فریزر بردارید و از یک جاروبرقی برای تمیز کردن هر گونه گرد و خاک یا پسماند استفاده کنید. این شبکه باز شده و موقع بسته شدن چفت شود. شبکه را محکم به سمت داخل و بالا فشار دهید تا برداشته شود. اگر با زحمت از جای خود بیرون نیامد، بدنبال پیچ یا بست هایی باشید که آن را در جای خود محکم کرده اند.

چگونه کوئل های کندانسور فریزر را بررسی کنیم؟ ؟؟

برای سوالات بیشتر با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس حاصل بفرمائید

همکاران ما

همکاران ما

با افتخار اعلام می کنیم که متخصصین برجسته تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ و ال جی به صورت دائمی فعالیت خود را با تیم ما آغاز کرده اند. در زیر خدماتی که این عزیزان ارائه می دهند را معرفی می کنیم و امیدواریم مورد توجه شما واقع گردد :

خدمات نمایندگی تعمیرات سامسونگ :

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر ماکروفر سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

خدمات نمایندگی تعمیرات ال جی :

تعمیرات تلویزیون ال جی

 تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

تعمیر ساید بای ساید ال جی

تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر ماکروفر ال جی

تعمیر یخچال ال جی

 

تایمر دیفراست فریزر

تایمر دیفراست مکانیکی، چرخه دیفراست فریزر را کنترل می‌کند. در مدل‌های قدیمی‌تر، تایمر به صورت مستمر کار می‌کند و تقریباً هر شش ساعت برق را برای سیستم خنک کننده خاموش می‌کند و برق را به گرمکن دیفراست می‌فرستد. در مدل‌های جدیدتر، تایمر تنها زمانی پیش می‌رود که کمپرسور یا چرخه دیفراست در حال اجرا است—که این یعنی بهبود کارآمدی. زمانی که تایمر پیش می÷پ  ‌رود، برق المنت گرمایی خاموش می‌شود و به سیستم خنک کننده بازگردانده می‌شود. اگر تایمر پیش نرود، فریزر یا در حالت دیفراست یا در حال خنک کنندگی قفل می‌شود و به ترتیب به عدم خنک کنندگی یا تشکیل برفک منجر می‌شود.

هشدار: پیش از هر  گونه تست یا تعمیر، لطفاً اصول ایمنی را مطالعه و رعایت کنید.

پیش از تست تایمر دیفراست، فریزر را از برق جدا کنید تا از خطر برق گرفتگی جلوگیری شود.

تایمر دیفراست معمولاً زیر شبکه جلویی یافته می‌شود. این تایمر ممکن است پشت پوشش صفحه درون فریزر در کنسول کنترل دما یا زیر فریزر نزدیک کمپرسور یافته شود.

برای بررسی اینکه آیا تایمر دیفراست در مرحله پیش فاز موفق است یا خیر، پیچ پیشروی را پیدا کرده و در جهت عقربه‌های ساعت بگردانید تا زمانی که صدای کلیک بشنوید. این کار تایمر را به حالت بعدی می‌برد. اگر تایمر در حالت خنک کنندگی بود، اکنون در حالت دیفراست است. 35 دقیقه صبر کنید و بررسی کنید که آیا حالت دیفراست را ترک کرده و به حالت سردکنندگی رسیده است یا خیر (صدای کمپرسور را بشنوید). اگر تایمر پیشروی نکرد، تایمر موتور احتمالاً خراب است و کل تایمر باید تعویض شود. اگر تایمر همانطور که باید پیشروی کرد، آنگاه باید گام‌های زیر را برای تست کردن الکتریکی سوئیچ دنبال کنید.

تایمر معمولاً به کمک یک یا دو پیچ در جای خود نگه داشته می‌شود. پیچ‌ها را باز کنید و به آرامی‌تایمر را به اندازه کافی بکشید تا کانکتور سیم پیچی جدا شود. کانکتور را می‌توان با کشیدن محکم و حرکت دادن به چپ یا راست جدا کرد. نیازی به اشاره به جایگاه وایرها نیست چون پریز کانکتور کلید دار است به گونه ای که می‌توان آن را به یک روش جایگزین کرد.

با استفاده از مولتی متر، تایمر را از نظر اتصالی تست کنید. تنظیمات مولتی متر را روی X1 قرار دهید. تایمر چهار ترمینال دارد. ترمینال مشترک را پیدا کنید، باید برچسب 3 یا C داشته باشد. اگر ترمینال‌ها برچسب گذاری نشده باشند، تعیین کنید که کدام ترمینال با وایر مشترک در پریز کانکتور تلاقی دارد. این ترمینال معمولاً وایر سفید دارد.

زمانی که ترمینال مشترک را پیدا کردید، یک میله را به آن وصل کنید. میله دیگر را به هر یک از سه ترمینال باقیمانده وصل کنید. مولتی متر باید صفر یا نزدیک به صفر اوهم (که نشان دهنده اتصال است) را برای هر یک جفت از ترمینال‌ها و احتمالاً دو جفت نشان دهد. جفت سوم ترمینال‌ها باید عدم اتصالی (بی نهایت) را نشان دهند.

سوئیچ تایمر را پیدا کنید و آن را تا زمانی که صدای کلیک بشنوید بگردانید. اکنون تایمر را همانند بالا ریست کنید. یک جفت از ترمینال‌ها باید اتصالی (احتمالاً دو جفت) را نشان دهد. دست کم یک جفت باید نشان دهنده بی نهایت باشد. با این حال توجه شود که یکی از جفت‌هایی که اتصالی را در اولین تست نشان دهد باید اکنون بی نهایت را نشان دهد و یک جفت که بی نهایت را نشان می‌دهد اکنون باید اتصالی را نشان دهد. اگر تایمر دیفراست از این تست‌ها موفق بیرون نیامد، احتمالاً باید تعویض شود.

نکات و توصیه های مربوط به فریزر

برای استفاده مناسب و کسب نتایج بهتر از فریزر، نکات و توصیه هایی وجود دارد که با عمل به آنها هم عمر فریزر بیشتر می شود و هم مواد بهتر فریز می شوند. این نکات عبارتند از:

بایدها:

·       طیف دمای مناسب بین صفر تا 5 درجه فارنهایت است

·       خریدن فریزر جدید ممکن است به طور قابل توجهی صورتحساب مصرف انرژی شما را کاهش دهد

·       کوئل ها را هر شش ماه یکبار با جاروبرقی یا گردگیر تمیز کنید تا کارایی آن افزایش یافته و هزینه ها کاهش یابند

·       در حین قطع برق، فریزر حدود 48 ساعت سرد باقی می ماند. در را تا زمانی که واقعاً ضروری نباشد، باز نکنید.

·       به صورت منظم فریزر خود را برفک زدایی کنید و هرگز برفک ها را نتراشید

·       یک فریزر کامل از یک فریزر نصفه کارآمدتر است اما فریزر را بیش از اندازه نیز پر نکنید

·       در یخچال یا فریزر در بخش نگهداری مواد را برندارید و یا در آن را باز نگذارید به طوری که کودک نتواند آن را ببندد.

·       فریزر خود را در زمان حرکت دادن و پر کردن در حالت قائم حفظ کنید

·       پس از حرکت دادن فریزر و پیش از وصل کردن به برق، 24 ساعت منتظر بمانید

·       فریزر باید دست کم دو اینچ (5 سانتیمتر) از پشت و 6 اینچ (15 سانتیمتر) از بالا با دیوار فاصله داشته باشد

·       برای کاهش سوختگی غذاها در فریزر، تا حد امکان دور غذاها را سلفون بکشید و تا حد ممکن هوا را خارج کنید.

نبایدها:

·       فریزر را بیش از حد پر نکنید، در غیراین صورت به خوبی عمل فریز انجام نخواهد شد

·       برفک جمع شده در فریزر را نتراشید، در غیر این صورت ممکن است مسیر سردکنندگی فریزر را سوراخ کنید

·       زمانی که فریزر به برق وصل نیست، آن را پر نکنید. برخی از واحدها مستلزم استفاده مستمر هستند تا از روغن کاری مناسب کمپرسور اطمینان حاصل شود.

·       فریزر را به پهلو خم نکنید، چون روغن کمپرسور ممکن است وارد کوئل ها شده و محبوس شود

چگونه مونتاژ بی متال ماشین ظرفشویی را تعویض کنیم؟

ظرف شوینده در ماشین ظرفشویی زمانی که توسط تایمر پیام دریافت کند، به صورت خودکار باز می شود. اگر ظرف ماده شوینده باز نشود، احتمالاً علت آن یکی از موارد زیر است:

1- اگر ظرف ماده شوینده به واسطه جرم ماده شوینده مسدود شده باشد، با تمیز کردن مشکل برطرف می شود. معمولاً، عمل شستشوی ماشین ظرفشویی برای تمیز کردن کافی است، اما ماده شوینده ممکن است وارد عمل شده باشد و نیازمند دسترسی داخلی برای نظافت باشد.

2- بسیاری از ماشین های ظرفشویی از سوئیچ بی متال برای باز کردن الکتریکی ظرف شوینده استفاده می کنند. زمانی که جریان به سوئیچ اعمال می شود، فلز در دستگاه حرکت کرده و به ظرف ماده شوینده اجازه می دهد که باز شود.

3- در نهایت، اگر این سوئیچ پیام باز شدن را دریافت نمی کند، این می تواند نشان از وجود مشکل در کنترل تایمر یا سیمکشی باشد

هشدار: پیش از هر گونه تست یا تعمیر، اصول ایمنی را مطالعه نمایید.

پیش از تمیز کردن ماشین ظرفشویی، وسیله برقی را از برق کشیده یا برق را از جعبه فیوز یا پنل قطع جریان قطع کنید تا از برق گرفتگی جلوگیری شود. برای سرویس کردن ظرف ماده شوینده و سوئیچ بی متال، لازم است که به بخش داخلی در دسترسی یافته شود. بسته به مدل این دسترسی متفاوت خواهد بود. در برخی از مدل ها، پنل داخلی برداشته می شود، در برخی دیگر، پنل خروجی. این احتمال وجود دارد که پنل دکوری جلویی با برداشتن گیره نگهدارنده در بالا، کناره ها یا پایین برداشته شود.