1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال پروفایل تبریز

172 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تبریز

مشتریان در تبریز که از یخچال پروفایل استفاده نموده و اکنون با خرابی وسیله روبرو شده اند، بدون اینکه به سراغ تعمیرکاران کم تجربه رفته و در نتیجه منجر به عیوب بیشتر وسیله گردند، می توانند جهت تعمیر یخچال پروفایل تبریز با مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در منطقه خود تماس بگیرند تا تعمیرکار به منزل آن ها اعزام گردد.

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات یخچال پروفایل تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس مرکز تعمیرات یخچال پروفایل تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 به جرأت می ‌توان گفت که وقتی همه ما با مشکل خرابی در وسایل برقی خانه مواجه می‌ شویم، دغدغه اصلی همه ما این است که بتوانیم یک مرکز معتبر و شناخته شده را پیدا کنیم تا عیب یابی با دقت بسیار بالایی انجام گرفته و با یک بار تعمیرات، وسیله همانند روز اول بهترین کارایی را داشته باشد. با توجه به آنچه که گفته شد اگر شما به تعمیر یخچال پروفایل تبریز نیاز دارید کافی است شماره نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تبریز را پیدا کرده و با کارشناسان ما تماس بگیرید.

البته از آنجایی که در اغلب مواقع خطوط ارتباطی ما شلوغ هستند به همین دلیل امکان ارائه گزارش خرابی به صورت آنلاین یا در سایت نیز فراهم شده است. اطمینان داشته باشید اگر مجبور شدید که خرابی یخچال را از طریق سایت به کارشناسان ما اطلاع دهید مسئولینی که سایت را کنترل می کنند در کمتر از یک ساعت با شما تماس خواهند گرفت تا مشکل رخ داده را با خود شما بررسی نمایند.

در این نمایندگی که سابقه بسیار طولانی دارد تعمیرکاران حرفه ای فعالیت می کنند که هم از نظر علمی و هم از نظر عملی قدرت بسیار بالایی در عیب یابی و تعمیرات دارند و در نتیجه این اطمینان به شما داده می ‌شود که با یک بار بازرسی یخچال، عیب یابی و تعمیرات انجام خواهد گرفت.

متخصصین ما به خوبی می‌ دانند که اگر در بررسی ‌های صورت گرفته متوجه خرابی در برخی از قطعات شدند، باید ابتدا تمام تلاش خود را داشته باشند تا قطعه تعمیر گردد و اگر لازم شد که تعویضی در آن صورت گیرد، باید حتما از انواع اصل استفاده نمایند و گارانتی آن را در اختیار شما قرار دهند تا بدون نگرانی از این مورد، به کیفیت خدمات ما اعتماد کنید.

یکی دیگر از اقداماتی که نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در نظر گرفته است، بحث ارائه ضمانت نامه تعمیرات است تا از این طریق به شما اطمینان دهیم که اگر همین مشکل در بازه اعتبار گارانتی اتفاق افتاد، اصلا نباید نگران باشید. این نمایندگی خود را موظف می ‌داند که هزینه ‌ای از شما دریافت نکند.

در پایان لازم می دانیم این نکته را متذکر شویم که در زمان تعمیر یخچال پروفایل، نگاهی به گارانتی دستگاه نیز داشته باشید. اگر هنوز اعتبار دارد حتما به تکنسین های ما تحویل دهید چون در این صورت عمده هزینه ها برای شما کاهش پیدا خواهد کرد.