1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال جنرال الکتریک تبریز

167 بازدید
تعمیر یخچال جنرال الکتریک تبریز

مرکز تعمیرات جنرال الکتریک در پی این است که دامنه خدمات خود را به شهرهای مختلف ایران گسترش دهد. اکنون شهروندان در تبریز می توانند از خدمات این مرکز بهره مند شده و در صورت نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک تبریز  پس از تماس با مرکز ، شاهد تعمیرات در منزل خود با بهترین کیفیت و قطعات اصل باشند.

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات یخچال جنرال الکتریک تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس مرکز تعمیرات یخچال های جنرال الکتریک

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک تبریز

 

خوشبختانه نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در تبریز نیز راه‌ اندازی شده است و البته سالیان طولانی است که در اغلب شهرهای ایران فعالیت می کند. اگر رزومه کاری نمایندگی را بررسی کنید متوجه خواهید شد که حضور تعمیرکاران خبره و حرفه ‌ای در این مرکز چه اندازه توانسته است سابقه درخشانی را برای این نمایندگی رقم بزند.

بنابراین عاقلانه ترین کار این است که در زمان نیاز به تعمیر یخچال جنرال الکتریک تبریز حتماً با نمایندگی تماس بگیرید. به خصوص اینکه این نمایندگی تعمیرات در محل را در نظر دارد تا از این طریق مشتری بدون اینکه دلواپس چگونگی بردن یخچال به نمایندگی باشد، بهترین خدمات را از بهترین تعمیرکاران دریافت نماید.

تفاوتی نمی ‌کند که یخچال در چی زمانی دچار خرابی شده است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که از طریق تلفن، آنلاین و یا از طریق ورود به سایت، به کارشناسان ما اطلاع دهید چه مشکلی برای یخچال شما بروز کرده است. در این زمان شاهد خدمات از جانب تعمیرکاران ما خواهید بود.

 

محاسبه هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک تبریز

 

بعضی از مشتریان دنبال به دنبال این هستند که با یک فرمولی بتوانند هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک تبریز را محاسبه کنند و فکر می ‌کنند که فرمول کاملاً ثابتی برای این منظور وجود دارد.

در حالی که چنین نیست. به هر حال نوع خرابی بروز کرده در دستگاه، مهمترین عاملی است که باعث می شود هزینه ها از یک مشتری به مشتری دیگر متفاوت باشد. پس تا زمانی که تکنسین های ما نتوانسته اند دستگاه را از نزدیک بررسی نمایند، نمی‌ توان به طور قطع در مورد هزینه ها صحبت کرد.

اما آنچه که با قاطعیت در مورد آن بحث خواهیم کرد، بحث ارائه ضمانت نامه تعمیرات به مشتریان است تا اگر همین خرابی دوباره در مدت اعتبار گارانتی رخ داد، نگران پرداخت هزینه ها نباشید. از طرفی اگر ضمانت نامه خود یخچال هنوز منقضی نشده است، یک برگ برنده برای کاهش هزینه ‌ها به حساب می آید.