1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران

153 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک شمال تهران

با توجه به جمعیت بالای استان تهران، نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در مناطق مختلف این شهر شعب متعددی را تاسیس نموده و خدمات پس از فروش را برای برخی از برندها ارائه خواهد نمود. به عنوان نمونه شما می توانید تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران را به مهندسین ماهر فعال در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در منطقه مسکونی خود بسپارید.

 

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق یوسف آباد – گیشا – امیرآباد – جهان آرا – فاطمی – آل احمد – ستارخان : ۸۸۰۴۶۹۹۵ , ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۸۶۰۱۸۳۷۹

شماره های مناطق دروس – دولت – صدر – قلهک – اندرزگو – قیطریه – زعفرانیه – فرمانیه – ولنجک – اختیاریه – ظفر – ساغدوش – هروی – زرگنده – چیذر – پل رومی – داوودیه : ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰ , ۲۲۱۷۵۱۰۸

شماره های مناطق لویزان – مینی سیتی – اقدسیه – ازگل – آجودانیه – ارتش – زعفرانیه – سوهانک : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۴۸۷۲۶۷

شماره های مناطق تجریش – دربند – پارک وی – درکه – ولنجک – زعفرانیه – ولی عصر : ۲۲۸۳۷۹۴۷ , ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۲۲۷۵۲۳۸۷

شماره های مناطق جردن – گاندی – ملاصدرا – ونک – سئول – میرداماد – ظفر – شیخ بهائی – شیراز – ده ونک : ۸۸۱۰۹۴۵۴ , ۸۶۰۱۸۳۷۹ , ۸۸۶۲۴۸۵۴ , ۸۸۰۴۶۹۹۵

شماره های مناطق نیاوران – شریعتی – پاسداران – خواجه عبداله – هروی – دارآباد – کاشانک – ساقدوش – جماران : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۷۵۲۳۸۷ , ۲۲۸۳۷۹۴۷

شماره های مناطق فرشته – الهیه : ۲۲۹۱۳۶۲۳ , ۲۲۰۹۷۷۱۷

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک فرمانیه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک تجریش
تعمیر یخچال جنرال الکتریک قیطریه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک نیاوران
تعمیر یخچال جنرال الکتریک آجودانیه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک قلهک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک پل رومی
تعمیر یخچال جنرال الکتریک اقدسیه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک جماران
تعمیر یخچال جنرال الکتریک چیذر
تعمیر یخچال جنرال الکتریک دارآباد
تعمیر یخچال جنرال الکتریک اراج
تعمیر یخچال جنرال الکتریک درکه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک ازگل
تعمیر یخچال جنرال الکتریک لویزان
تعمیر یخچال جنرال الکتریک مینی سیتی
تعمیر یخچال جنرال الکتریک سوهانک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک دروس
تعمیر یخچال جنرال الکتریک داوودیه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک زرگنده
تعمیر یخچال جنرال الکتریک فرشته
تعمیر یخچال جنرال الکتریک ولنجک
تعمیر یخچال جنرال الکتریک محمودیه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک کامرانیه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک ظفر
تعمیر یخچال جنرال الکتریک الهیه
تعمیر یخچال جنرال الکتریک پاسداران

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال جنرال الکتریک تماس حاصل فرمائید

تعمیر یخچال جنرال الکتریک در شمال تهران یکی از خدماتی است که در این مرکز برای شما عزیزان ارائه می شود. ما با کمک تیمی از متخصصین حرفه ای، از تمامی مشتریان عزیز در مناطق شمالی تهران من جمله شامل مناطق تجریش، الهیه، پارک وی، جمشیدیه، ولنجک، زعفرانیه، پاسداران، بلوار کاوه، قیطریه، شریعتی، فرمانیه، نیاوران، خیابان ولیعصر و…  حمایت می کنیم.

برای همه ما مهم است که تعمیر وسیله را به افراد متخصص بسپاریم تا عیب یابی و تعمیرات با دقت و سرعت بالا انجام گیرد. هر تعمیرکاری نمی تواند تضمین کننده کیفیت را باشد. آیا می دانید اگر از مهارت و دانش کافی برخوردار نباشد منجر به خرابی بیشتر خواهد شد؟ اطمینان داشته باشید که نتیجه اعتماد خودتان به این مرکز را با خدمات زیر شاهد خواهید بود:

–       تعمیر یخچال جنرال الکتریک  در منزل

–       ارائه خدمات توسط تعمیرکاران مسلط به سیستم طراحی انواع مدل های یخچال

–       ارائه گارانتی تعمیرات به مشتریان

–       در نظر گرفتن گارانتی وسیله به عنوان معیار تخفیف جهت کاهش هزینه ها به شرطی که ضمانت نامه منقضی نشده باشد.

–       محاسبه هزینه تعمیرات براساس قیمت مصوبه اتحادیه

–       تحویل فاکتور هزینه ها به مشتریان

 

تعمیر یخچال جنرال الکتریک شماره تهران در محل

 

تصور کنیم که یخچال شما خراب شده است. برخی از تعمیرکاران به هیچ عنوان تعمیرات در محل را انجام نمی ‌دهند و در نتیجه شما مجبور هستید وسیله را به محل تعمیرگاه آن ها ببرید. وقتی قرار است یخچال را جابجا کنید، یک روز کاری خود را برای این موضوع هدر خواهید داد چون جابجا کردن و بردن یخچال به محل تعمیر، واقعاً زمان بر است. از سوی دیگر شما به چند نیروی کار نیاز دارید که همین مسئله نیز هزینه ها را برای شما افزایش خواهد داد.

در کنار این دو مورد، قطعاً جابجا کردن وسایل برقی بزرگ در سطح شهر به خصوص با وجود دست اندازهایی که در خیابان ها وجود دارد، باعث آسیب به قطعات داخلی آن ها خواهد شد. با وجود نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تمامی این مشکلات حل می ‌شود.

در واقع کافی است شما تلفن را برداشته و به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در جنوب تهران زنگ بزنید. در این صورت کارشناسان ما ابتدا درخواست شما را مورد بررسی قرار می‌ دهند تا براساس گزارشی که ارائه کردید، متوجه شوند چه نوع خرابی در داخل یخچال بروز کرده است.

این مرحله بسیار مهم است. پس تمامی آنچه را که در یخچال مشاهده می کنید با دقت گزارش نمایید چون ممکن است خرابی بسیار جزئی باشد و اگر تعمیرکاران ما به صورت تلفنی شما را راهنمایی کنند، بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه باشد، شما توانسته اید خودتان مشکل را برطرف کنید.

ولی اگر راهی جز تعمیرات باقی نماند، قطعاً تعمیرات در منزل بهترین راهکاری است که نمایندگی در نظر گرفته است تا دردسر جابجایی دستگاه را نداشته باشید و از طرفی دیگر سلامت آن حفظ شود. با این کار سرعت عیب یابی و تعمیرات نیز افزایش خواهد یافت.

هزینه تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران

 

اگر می خواهید عیب یابی بسیار دقیق بر روی یخچال انجام گرفته و این مشکل به صورت ریشه ‌ای برطرف گردد قطعاً نباید به دنبال کمترین هزینه ها باشید چون برخی از تعمیرکاران با استفاده از قطعات چینی، تعمیرات را انجام می دهند و چون هزینه ها کم می شود، مشتری فکر می کند که این کار به نفع او تمام شده است.

در صورتی که در مدت زمان کوتاهی دوباره همان خرابی بروز خواهد کرد و شما مجبور هستید دوباره هزینه را پرداخت نمایید. پس بهتر است عاقلانه تصمیم بگیرید. با وجود نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک شما از بهترین کیفیت برای تعمیرات با قیمت مناسب برخوردار خواهید شد.

در واقع این امکان برای شما فراهم می شود که تعمیر یخچال جنرال الکتریک شمال تهران را به کارشناسان متخصص بسپارید و به ازای بهترین خدمات، هزینه کمتری را پرداخت نمایید. به خصوص اینکه در این نمایندگی گارانتی دستگاه در صورت داشتن اعتبار، معیاری برای کاهش هزینه‌ ها در نظر گرفته شده و این موضوع به نفع شما تمام می شود .

 1669