1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال جنرال الکتریک قزوین

164 بازدید

جالب است بدانید اغلب مشتریانی که با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در قزوین تماس می ‌گیرند و از تکنسین های ما می‌ خواهند که برای عیب یابی و تعمیر یخچال جنرال الکتریک در قزوین به منزل آن ها بیایند بسیار عجله داشته و می خواهند هر چه زودتر دستگاه سالم شود. البته ما به آن ها حق می ‌دهیم چون به هر حال یخچال یک وسیله ضروری و محلی برای نگهداری مواد غذایی بوده و هر یک ساعت خراب آن به معنای فساد بخش عمده ای از مواد غذایی است. به همین دلیل ما نیز با مشتری همکاری کرده و سعی می ‌کنیم در کوتاه ‌ترین زمان ممکن پیگیری ‌های لازم را انجام دهیم. برای اینکه بدانید روند کار به چه صورت است، بهتر است با مراحل کار آشنا شوید:

–         ابتدا شما باید با کارشناسان ما صحبت کنید و علائم خرابی رخ داده در یخچال را با آن ها در میان بگذارید. طبق گزارشی که شما اعلام می کنید، کارشناسان ما می ‌توانند عیب یابی اولیه را انجام داده و تشخیص دهند آیا نیاز است حتماً عیب یابی و تعمیرات انجام گیرد یا خیر.

–         در مرحله دوم در صورتی که برای کارشناسان ما محرز شد راهی جز تعمیرات نیست، تعمیرکار با شما تماس گرفته و زمانی که شما گفتید به خانه شما می آید.

–         در مرحله سوم تعمیرکار باید سلامت قطعات را بررسی کرده و اگر قطعه ای سوخته بود و نیاز است حتما آن را عوض کند، با انواع اصل دارای گارانتی جایگزینی را انجام داده و ضمانت نامه تعمیرات را در اختیار شما قرار دهد. پس از آن باید یک ضمانت نامه تعمیرات با مهر نمایندگی و با نام خود در اختیار شما قرار داد، شما باید تاریخ گارانتی را کنترل کنید که در بازه زمانی طولانی مدت تعریف شده باشد.

–         در نهایت هزینه‌ ها برآورد شده و اگر گارانتی دستگاه همچنان اعتبار داشته باشد، حتما تخفیف بسیار خوبی را برای شما در نظر خواهیم گرفت.

 

شماره تماس تعمیر یخچال جنرال الکتریک قزوین

 

09120305004

 

مناطق تحت پوشش تعمیر یخچال جنرال الکتریک قزوین

 

قزوین – تاکستان – الوند – آبیک – اقبالیه – محمدیه – بیدستان – محمودآباد نمونه – بویین‌زهرا – شال – اسفرورین – آبگرم – دانسفهان – ضیاءآباد – خرمدشت – نرجه – سگزآباد – ارداق – آوج – خاکعلی – معلم‌کلایه – کوهین – سیردان – رازمیان

زمانی که ما به تعمیرات لوازم برقی خانه نیاز داریم، انتخاب تعمیرکار خبره به اندازه ای اهمیت دارد که حتی می ‌تواند سلامت دستگاه را تحت تاثیر قرار دهد. گاهی اوقات برای ما پیش می آید که وسیله برقی خود را به تعمیرکاران غیرحرفه‌ ای می‌ سپاریم و موتور آن آسیب جدی می بیند به گونه ‌ای که برای همیشه عملکرد خود را از دست می دهد. با توجه اهمیت کیفیت عیب یابی و تعمیرات، ما در این مطلب قرار است شما را با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک قزوین آشنا کنیم. در این مطلب با ما همراه باشید.

 

معرفی خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در قزوین

 

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک با سابقه بسیار طولانی در زمینه نصب، راه اندازی و تعمیر انواع وسایل برقی، در اغلب شهرهای ایران مراکزی را راه ‌اندازی کرده است تا هموطنان ما زمانی که به تعمیرات لوازم برقی نیاز دارند بدون اینکه نگران کیفیت و چگونگی عیب یابی و تعمیرات باشند، با خیال آسوده بتوانند به تعمیرکاران متخصص که دانش بالایی در این زمینه دارند اعتماد کنند. برای آن دسته از عزیزانی که در قزوین زندگی می کنند، نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک قزوین خدمات زیر را ارائه خواهد کرد:

–        اولین و مهمترین اقدامی که این نمایندگی انجام داده است انجام تعمیرات در محل توسط تعمیرکاران زبده، کارآمد و با استفاده از تجهیزات کامل و استاندارد است. در نتیجه هر زمان که به کمک ما نیاز داشتید کافی است به صورت تلفنی و یا آنلاین با ما در ارتباط باشید. کارشناسان ما درخواست شما را پیگیری کرده و دقیقا زمانی که شما تعیین می کنید، تکنسین های خود را به منزل شما اعزام خواهند کرد.

–       به هر حال نمی ‌توان به هر مرکزی اعتماد کرد مگر اینکه مطمئن باشیم مرکز مربوطه از خدمات تعمیرکاران خود حمایت می کند. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک قزوین گارانتی تعمیرات را برای شما عزیزان در نظر گرفته است تا مطمئن شوید که وسیله برقی خود را به دستان توانمند تعمیرکاران با تجربه سپرده اید. اگر اعتبار طولانی مدت این گارانتی را بررسی کنید، متوجه این گفته ما خواهید شد. آنچه که اهمیت دارد، خدمات رایگانی است که به ازای این گارانتی در نظر گرفته می شود. اگر دوباره وسیله شما دچار همین خراب شود و در صورتی که برای ما محرز گردد که گارانتی تعمیرات همچنان اعتبار دارد، تعمیرکاران خود را موظف می کنیم که بدون هیچگونه هزینه‌ ای مجدداً تعمیرات و عیب یابی را برای شما عزیزان انجام دهند.

–        این نمایندگی در تمام ایام هفته و به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما عزیزان است. اگر لوازم برقی ضروری شما خراب شده است، کافی است با ما تماس بگیرید و اجازه دهید که امور کار به دست ما مدیریت شود.

 

هزینه تعمیرات در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک قزوین

 

موضوعی که حتماً شما دوست دارید اطلاعات کاملی در مورد آن داشته باشید بحث مبلغی است که برای تعمیرات در نظر گرفته می شود. متاسفانه باید این واقعیت را بپذیریم که اغلب مردم در اولین قدم به سراغ هزینه کار می روند.

در صورتی که باید حتماً کیفیت را اولویت اول کار خود قرار داده و تا زمانی که مطمئن نشده اید تعمیرکاران با تخصص بالا می توانند عیب یابی را انجام دهند، به هیچ عنوان نباید به آن ها اعتماد کنید.

بنابر آنچه که گفته شد پیشنهاد می کنیم اجازه دهید تعمیرکاران به منزل شما آمده و عیب یابی را انجام دهند. سپس براساس فاکتوری که طبق نرخ اتحادیه تنظیم داشته است، هزینه ها را برای شما محاسبه خواهند کرد. در چنین شرایطی متوجه قانونی بودن کار خواهید شد. البته اگر گارانتی دستگاه معیوب همچنان اعتبار داشته باشد، تعمیرکاران ما موظف هستند هزینه نهایی را برای شما کمتر حساب کنند.

 1669