1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه تبریز

163 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تبریز

مرکز تعمیرات جنرال الکتریک دامنه فعالیت های خود را شهرهای مختلف ایران گسترش داده و من جمله می توان به تبریز اشاره نمود. در این صورت جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه تبریز ابتدا نزدیک ترین مرکز تعمیرات جنرال الکتریک به منزل خود را یافته و با یک تماس، از خدمات در منزل بهره مند شوید.

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیر ساید بای ساید مابه تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس مرکز تعمیر ساید بای ساید مابه تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

خدمات نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک برای تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه در تبریز

 

آیا می دانید اگر شما تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه را به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بسپارید چه خدماتی برای شما در نظر گرفته شده است؟

–        تعمیرات در منزل توسط متخصصان حرفه ای و با تجهیزات کامل انجام می گردد تا نیازی به انتقال ساید بای ساید به نمایندگی نباشد.

–        همچنین تعمیرکاران ما گارانتی تعمیرات با بازه زمانی طولانی مدت و مهر نمایندگی به شما تحویل می دهند تا اگر دوباره همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز کرد، شما نگران هزینه ها نباشید.

–        در صورتی که تعمیرکاران ما لازم بدانند قطعه سوخته را با نوع سالم عوض کنند، اطمینان داشته باشید که این نمایندگی تنها از قطعات و اجزای اصل استفاده می کند تا کارایی دستگاه و طول عمر مفید آن آسیب جدی را متحمل نشود.

 

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه تبریز

 

همین که بدانید وسیله برقی شما توسط تکنسین های حرفه ای تعمیر می شود، قطعاً ارزش آن را خواهد داشت که هر مقدار هزینه را برای آن صرف کنید ولی با وجود نمایندگی تعمیرات الکتریک حتی از بابت هزینه ها نیز نباید نگران بود چون در نظر گرفتن گارانتی دستگاه در صورت داشتن اعتبار برای کاهش هزینه ‌ها، ارائه ضمانت نامه تعمیرات، محاسبه هزینه ها براساس نرخ اتحادیه و همچنین استفاده از خدمات در محل، نشان دهنده این است که تمامی خدمات در راستای حمایت همه‌ جانبه از مشتریان عزیز ارائه می شود. بنابراین کافی است که در یک تماس، خرابی یخچال را به اطلاع کارشناسان نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک برسانید. در اولین زمان ممکن درخواست شما بررسی شده و اقدامات لازم را برای عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه تبریز  انجام خواهیم داد تا هر چه زودتر وسیله را سالم تحویل بگیرید.