1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شرق تهران

492 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک شرق تهران

تمامی نمایندگی های تعمیرات وسایل برقی خانگی باید در مناطق مختلف تهران دارای شعب متعدد باشند تا از این طریق بتوانند مشتریان بیشتری را تحت پوشش خود قرار داده و از طرفی مردم در دسترسی به خدمات دچار مشکل نشوند. در نتیجه جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شرق تهران یکی از گزینه های انتخابی شما نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک خواهد بود.

 

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شرق تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

 

1669

 

شماره تماس های شرق تهران

 

02122487267

 

02177043466

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

 

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ساید بای ساید مابه شرق تهران

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه پیروزی , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه مجیدیه , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شهرک امید , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه باقری , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه تهرانپارس , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه نیرو هوایی , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه تهران نو , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه حکیمیه , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شمس آباد , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه نظام آباد , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه حشمتیه , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه دبستان , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه سیدخندان , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه افسریه , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه نارمک , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه سرسبز , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه رسالت , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه هنگام , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه الغدیر , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه وحیدیه , تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه سبلان

 

آشنایی با ما

 

 

دامنه خدمات این مرکز برای تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه در شرق تهران شامل مناطق دولت، صدر، قلهک، اندرزگو، قیطریه، زعفرانیه، فرمانیه، ولنجک، اختیاریه، ظفر، ساغدوش، هروی، زرگنده، چیذر، پل رومی، داوودیه، لویزان، مینی سیتی، اقدسیه، ازگل، آجودانیه، ارتش، زعفرانیه، سوهانک، مجیدیه، سید خندان، بنی هاشم، سبلان، دماوند، رسالت، تهرانپارس، نارمک، تهران نو و… می شود. به هر حال تهران به عنوان بزرگترین شهر ایران شناخته شده است و لازم می دانیم برای حمایت بهتر از مشتریان خود، تعداد مراکز تعمیرات را در قسمت های مختلف این شهر افزایش دهیم. در صورتی که قصد دارید عیب یابی و تعمیرات تحت نظر تکنسین های حرفه ای ما انجام گیرد، باید به صورت زیر عمل کنید:

1-   با نمایندگی تماس گرفته و یا از طریق ورود به سایت، مشکل رخ داده در ساید بای ساید را گزارش نمایید.

2-   درخواست شما به تعمیرکاران مربوطه ارجاع داده می شود تا در اولین فرصت براساس لیست درخواست ها، با تجهیزات کامل به منزل شما مراجعه نمایند.

3-   قبل از اعزام تعمیرکار، با شما تماس خواهیم گرفت تا در زمان مناسب برای شما، اقدامات لازم انجام گیرد.

4-   به خاطر داشته باشید که در این مرکز، ضمانت نامه تعمیرات ارائه می شود. با این کار از شما عزیزان حمایت نموده و کیفیت خدمات تعمیرکاران خود را حمایت می کنیم.

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شرق تهران در محل

 

زمانی که یک وسیله برقی خراب می شود، در اولین قدم باید به دنبال یک مرکز معتبر برای سپردن دستگاه به دست تعمیرکاران حرفه ای و کار بلد باشیم. بنابراین توصیه می کنیم با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید. خوشبختانه این نمایندگی شعب متعددی را در تهران راه ‌اندازی کرده است چون می داند که مشتریان برند مابه در اقصا نقاط شهر تهران زندگی می ‌کنند و دسترسی آن ها به خدمات، کمی دشوار خواهد شد به دلیل اینکه این شهر شلوغ و پرترافیک است.

بعد از تماس شما، کارشناسان ما درخواست شما مبنی بر خرابی رخ داده در ساید بای ساید را بررسی می ‌کنند. در برخی موارد شاهد این موضوع هستیم که یکی عیب بسیار جزئی در یخچال بروز کرده است ولی مردم عادی به دلیل اینکه تخصصی در این زمینه ندارند، فکر می‌ کنند خرابی بسیار جدی بوده و حتی به قطعات داخلی نیز سرایت کرده است. ما در مواردی که می ‌دانیم مشکل جزئی است، به صورت تلفنی یا آنلاین به مشتریان کمک می کنیم تا خودشان خرابی را برطرف کنند بدون اینکه نیاز باشد هزینه ای پرداخت نمایند.

اما برای تعمیرات، شما اصلاً نباید نگران چگونگی بردن ساید بای ساید به نمایندگی و تحویل دادن آن به تعمیرکاران باشید چرا که روند کار برعکس بوده و ما تعمیرکار را به منزل شما اعزام می‌ کنیم. زمانی که قرار است تکنسین به خانه شما باید ابتدا با شما تماس می ‌گیریم تادقیقاً در زمانی که تعیین می کنید اعزام نیرو انجام گیرد. در مرحله بعد تمامی تجهیزات را به تعمیرکار تحویل می ‌دهیم تا عیب یابی با دقت و سرعت بالا انجام شود.

پس از اتمام کار، تعمیرکار موظف است که به شما گارانتی تعمیرات را تحویل دهد. در چنین شرایطی با آسوده خاطر خواهید بود که اگر دوباره همین خرابه در مدت اعتبار گارانتی تعمیرات بروز کرد، هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد. هر چند که ما به تعمیرکاران خود مطمئن بوده و می دانیم که با یک بار تعمیر، مشکل برای همیشه برطرف می شود.

 

هزینه عیب یابی و تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شرق تهران

 

زمانی که تعمیرکار عیب یابی را به اتمام می رساند و تعمیرات تمام می شود، باید به سراغ محاسبه هزینه ها برود. ما فاکتوری را در اختیار تعمیرکاران خود قرار می دهیم که براساس موارد لیست شده در آن باید هزینه ها را محاسبه کنند.

میزان خرابی رخ داده در ساید بای ساید و میزان پیشروی این عیب از یک سو و همچنین وضعیت سلامت قطعات از نظر نیاز به تعمیر یا تعویض از سوی دیگر، مهمترین مواردی هستند که بخش عمده‌ ای از هزینه های تعمیرات را به خود اختصاص می ‌دهند. بعد از اینکه تعمیرکار برآورد هزینه‌ها را براساس نرخ اتحادیه انجام داد، اکنون نوبت به تخفیف می ‌رسد. اگر گارانتی وسیله اعتبار دارد، حتما در زمان تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شرق تهران به تعمیرکاران ما تحویل دهید تا بخش عمده ای از هزینه ها برای شما کنار گذاشته شده و مبلغ کمتری را پرداخت نمایید.

 1669