1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه کرج

167 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کرج

مشتریان برند مابه که در کرج زندگی می کنند لازم است بدانند که جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه کرج بدون این که به سراغ تعمیرکاران بی تجربه بروند کافی است با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در منطقه خود تماس بگیرند. در این صورت تعمیرکار در اسرع وقت به منزل شما اعزام شده و تعمیرات در محل را انجام خواهد داد.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر ساید بای ساید مابه کرج

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

با ما تماس بگیرید

شعبه ١
عظيميه ، گوهر دشت ، جهان شهر ، حصارك
چهارصد دستگاه
باغستان
شاهين ويلا ، شهرك اوج ، دهقان ويلا ،مهر ويلا ،حصارك
حسن آباد

شماره شعبه ١

32547007

34424735

شعبه ٢
مهرشهر ، گلشهر ، آق تپه ، كيانمهر

شماره شعبه شماره ٢

33300773

شعبه ٣
حصار ، خلج آباد ، كلاك ، جهان نما ، ورد آورد ، گرمدره ، پيكان شهر ، منظريه ، شهرك بنفشه ، شهرك وحدت
ملارد ، محمد شهر ، فرديس ، سرحد آباد ، ساساني ، مصباح، كرج نو ، كارخانه قند ، ميان جاده ، مشكين دشت ، ده كرج ، ذوب آهن

شماره شعبه ٣
32241103

32241073

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر ساید بای ساید مابه کرج

 

تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه عظیمیه
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه اسلام آباد
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شهرک کلاک
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه خلج آباد
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شهرک بنفشه
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه سرحد آباد
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه فردیس
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه ملارد
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه بلوار ارم
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه بلوار دریا
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه مهرشهر
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه گوهر دشت
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شاهین ویلا
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شهرک ظفر
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه میانجاده
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه شهرک اوج
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه بلوار باغستان
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه جهانشهر
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه دهقان ویلا
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه منظریه
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه وحدت
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه انبار نفت
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه حافظیه
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه کیانمهر
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه اندیشه
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه آق تپه
تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه محمد شهر

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه تماس حاصل فرمائید

مشتریان زیادی از این موضوع گلایه می کنند که به دلیل مسافت زیاد، دسترسی به خدمات این مرکز ندارند. اگر چه ما در منزل شما خدمات را انجام می دهیم ولی به هر حال بعد مسافت برای تکنسین های ما نیز مهم است. به همین دلیل یک شعبه از نمایندگی در کرج تاسیس شده و تحت نظر کارشناسان حرفه ای، مدیریت می شود.

مشتریان عزیز در کلیه مناطق حصار، خلج آباد، كلاك، جهان نما، ورد آورد، گرمدره، پيكان شهر، منظريه، شهرك بنفشه، شهرک وحدت، ملارد، محمد شهر، فرديس، سرحد آباد، ساساني، مصباح، كرج نو، كارخانه قند، ميان جاده، مشكين دشت، ده كرج، ذوب آهن، عظيميه، گوهر دشت، جهان شهر، حصارك،چهارصد دستگاه، باغستان، شاهين ويلا، شهرك اوج، دهقان ويلا، مهر ويلا، حصارك،حسن آباد و… کافی است با ما تماس گرفته و یا از طریق ورود به سایت، درخواست خود برای تعمیر ساید بای ساید را مطرح کنند.

در اولین فرصت تعمیرکار به منزل شما مراجعه خواهد کرد. البته توصیه اول ما این است که براساس کدهای خطا که در صفحه دیجیتال یخچال نمایش داده می شود، دفترچه راهنما را بررسی کنید شاید عیب سطحی بوده و خودتان قادر به رفع آن بوده و نیازی به پرداخت هزینه های تعمیرات نخواهد بود.

 

برای تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه کرج چه کار کنیم؟

 

اکیداً توصیه می کنیم در زمان خرید وسایل برقی باید برندی را انتخاب کرد که در کنار داشتن کیفیت بالا، نمایندگی های معتبر نیز از آن برند حمایت کنند. در این صورت هم برای نصب و راه اندازی و هم در زمان خرابی برای تعمیر وسیله می توانید به نمایندگی های مجاز مراجعه کنید. با توجه به آنچه که گفته شد، نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک از ساید بای ساید مابه نیز حمایت کرده و شما در صورتی که تازه چنین یخچالی را خریده اید می توانید برای نصب و راه اندازی دستگاه از کارشناسان ما کمک بگیرید.

از طرف دیگر در صورتی که به تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه کرج نیاز داشته باشید کافی است گزارش خرابی را به کارشناسان ما بدهید تا در اولین فرصت ممکن اقدامات لازم برای تعمیر دستگاه انجام گیرد.

لازم می‌ دانیم این نکته را نیز یادآور شویم که نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک خدمات در محل را برای شما عزیزان ساکن در کرج در نظر گرفته است تا اگر به تعمیر یخچال ساید بای ساید کرج نیاز داشتید، برای جابجایی دستگاه به دردسر نیفتید. در واقع ما روند کار را برعکس کرده ایم. به جای اینکه شما به نمایندگی مراجعه کنید، ما همکاران خود را با تجهیزات کامل به منزل شما اعزام خواهیم کرد. در این صورت شما می توانید ناظر بر عملکرد تکنسین ‌ها نیز باشید.

یکی دیگر از خدمات که توسط این نمایندگی ارائه می گردد، تحویل ضمانت نامه تعمیرات به مشتریان است تا ما به شما اطمینان دهیم که تعمیرکاران حرفه ای عیب یابی و تعمیرات دستگاه شما را انجام داده‌ اند.

 

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه کرج

 

برای اینکه ذهنیت درستی در مورد هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید مابه کرج داشته باشید، کافی است چند مورد را در نظر بگیرید:

–        ابتدا تکنسین باید بررسی کند که دلیل خرابی چیست. براساس آن بخش عمده ای از هزینه ها مشخص خواهد شد. برای مثال هر اندازه که خرابی رخ داده پیشروی کرده باشد، مسلماً نیاز به کار بیشتری خواهد بود و همین موضوع هزینه را افزایش می دهد.

–        آیا قطعاتی که مربوط به خرابی هستند سالم بوده و یا اینکه عیبی در آن ها بروز کرده است؟ در صورت امکان تعمیرات در قطعات معیوب انجام می شود تا هم هزینه ‌ها کاهش یافته و هم نیاز به تعویض نباشد. اما اگر نیاز باشد که قطعه سوخت جایگزین گردد. از انواع اورجینال استفاده می کنیم و ضمانت نامه آن را نیز به شما تحویل خواهیم داد. در این صورت از کیفیت و اصل بودن قطعه اطمینان پیدا خواهید کرد.

–       در صورتی که گارانتی ساید بای ساید هنوز اعتبار دارد با تحویل دادن آن به نمایندگی، تخفیف زیادی عاید شما خواهد شد. پس آن را به تعمیرکاران ما تحویل دهید.

 1669