1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال مابه غرب تهران

138 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک رمز موفقیت خود را جلب رضایت مشتریان می داند و برای رسیدن به این هدف، شعب متعددی را در مناطق مختلف ایران تاسیس نموده است. با این اقدام، مشتریان می توانند جهت تعمیر یخچال مابه غرب تهران بدون هیچ نگرانی از مهندسین با تجربه در نمایندگی کمک گرفته و شاهد تعمیرات در منزل خود باشید.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیر یخچال مابه غرب تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات یخچال مابه غرب تهران

 

تعمیر یخچال مابه پونک
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک صادقیه
تعمیر یخچال مابه شهرک غرب
تعمیر یخچال مابه سعادت آباد
تعمیر یخچال مابه باغ فیض
تعمیر یخچال مابه طرشت
تعمیر یخچال مابه تهرانسر
تعمیر یخچال مابه چیتگر
تعمیر یخچال مابه شهرک گلستان
تعمیر یخچال مابه بیمه
تعمیر یخچال مابه بلوار فردوس
تعمیر یخچال مابه شهرک اکباتان
تعمیر یخچال مابه گیشا
تعمیر یخچال مابه شهران
تعمیر یخچال مابه کن
تعمیر یخچال مابه جنت آباد
تعمیر یخچال مابه آریاشهر
تعمیر یخچال مابه شهر زیبا
تعمیر یخچال مابه حصارک
تعمیر یخچال مابه کوهسار

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیر یخچال مابه تماس حاصل فرمائید

با خیال آسوده و بدون نگرانی از کیفیت کار، تعمیر یخچال مابه را به متخصصین ما در نمایندگی غرب تهران بسپارید. در این مرکز تعمیرکاران حرفه ای با مهارت بالا و با استفاده از روش های استاندارد، تعمیر انواع مدل های یخچال مابه را در حضور خودتان در خانه انجام می دهیم.

بنابراین نیازی نیست که شما به مرکز مراجعه کنید بلکه ما خانه شما را به یک تعمیرگاه کوچک تبدیل خواهیم کرد. علاوه بر اینکه مسئولیت جابجایی وسیله به نمایندگی از عهده شما برداشته می شود، بلکه عیب یابی و تعمیرات با استفاده از ضمانت نامه انجام خواهد گرفت.

با این کار از شما مشتریان عزیز حمایت نموده و در صورت بروز مجدد همین عیب، بدون هزینه خدمات ارائه خواهد شد. همچنین در این مرکز، هزینه کار براساس قیمت مصوبه اتحادیه محاسبه شده و در قالب فاکتور به شما تحویل می دهیم.

 

برای تعمیر یخچال مابه غرب تهران چه کار کنیم؟

 

یکی از دغدغه‌ های اصلی همه افرادی که دچار مسئله خرابی در وسیله برقی خانه خود می شوند این است که یک مرکز معتبر را پیدا کنند چرا که تنها در این صورت می توانند اطمینان داشته باشند بعد از تعمیر، دستگاه همانند روز اول بهترین کارایی و عملکرد را نشان داده و این خرابی مجدداً بروز نمی ‌کند.

با توجه به اهمیت این موضوع پیشنهاد ما این است که اگر شما در غرب تهران زندگی می کنید، حتما در اولین فرصت با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس بگیرید تا تعمیر یخچال مابه غرب تهران توسط متخصصانی انجام می گیرد که علاوه بر داشتن مدرک کاملا معتبر در زمینه تعمیرات لوازم برقی منزل، دوره های عملی برای تعمیر لوازم برقی را نیز سپری کرده ‌اند و در نتیجه عیب یابی نه تنها با سرعت بلکه با دقت بسیار بالایی انجام خواهد گرفت.

حتماً از این گفته ما شگفت زده خواهید شد اگر بگوییم نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در راستای رضایت مندی مشتریان خود، تعمیر یخچال مابه غرب تهران را به صورت حضوری در خانه مشتری انجام می دهد.

این بدان معنا است که اگر یخچال خراب شد، شما فقط باید یک تماس با ما برقرار کنید. از این پس از اطمینان داشته باشید که تمامی امور بر عهده خود ما بوده و تا زمانی که یخچال سالم نشود کار ما هنوز تمام نشده است. بعد از اینکه تعمیرات به پایان رسید، ما به شما یک ضمانت نامه تحویل می‌ دهیم. اما منظور از ضمانت نامه که تحت عنوان گارانتی تعمیرات است چیست؟ حق می دهیم که شما که نگران عملکرد تکنسین های ما باشید.

با اینکه به کارایی متخصصان خود اطمینان داریم ولی برای اینکه رضایت شما را نیز جلب کنیم، یک گارانتی تعمیرات با بازه زمانی طولانی مدت را به شما تحویل خواهیم داد که تضمین کننده عملکرد متخصصان ما است. بنابراین اگر همین دوباره در بازه اعتبار ضمانت نامه بروز کرد، تعمیرکار مربوطه موظف است بدون هیچ هزینه ای به خانه شما آمده و تعمیرات را انجام دهد. تمامی اقدامات در راستای جلب اعتماد شما و کاهش هزینه ها انجام می گردد.

 

هزینه تعمیر یخچال مابه غرب تهران

 

اجازه دهید در مورد هزینه ها نیز صحبت کنیم که یک موضوع اصلی برای همه مشتریان به حساب می ‌آید.حتی جالب است بدانید که تقریبا تمام افرادی که با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تماس می گیرند و می ‌خواهند تعمیر یخچال مابه قرار تهران را انجام دهند، در همان تماس تلفنی در مورد هزینه‌ ها سوال می پرسند.

ابتدا باید صبر کنیم تعمیرکار به منزل شما بیاید و با برآورد کردن وضعیت خرابی وسیله، هزینه‌ ها را به شما اطلاع خواهد داد. اگر دستگاه شما دارای گارانتی معتبر باشد، حتماً با ارائه آن تخفیف زیادی به دست می آورید. با توجه به آنچه که گفته شد، ما سعی می‌ کنیم هزینه ‌ها را به نفع شما تمام کنیم به خصوص اینکه ما براساس نرخ مصوب اتحادیه عمل می کنیم.

 1669