1669 پشتیبانی سریع

مرکز تعمیرات جنرال الکتریک تبریز

336 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تبریز

مشتریان در تبریز که قصد خرید وسایل برقی خانگی دارند لازم است بدانند که مرکز تعمیرات جنرال الکتریک تبریز از برخی از برندهای وسایل برقی حمایت نموده و در صورت خراب شدن آن ها مشتریان می توانند تعمیرات را به متخصصین ماهر و باتجربه سپرده و از کیفیت خدمات اطمینان داشته باشند.

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیر جنرال الکتریک تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس مرکز تعمیرات جنرال الکتریک

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

هزینه تعمیرات در مرکز تعمیرات جنرال الکتریک تبریز

 

به هر حال همه ما زمانی که قرار است برای موضوعی هزینه کنیم باید به بودجه ‌ای که در اختیار داریم نگاهی داشته باشیم. به همین دلیل است که مشتریان برای تعمیر وسایل برقی کمی نگران می‌ شوند چون می ‌ترسند هزینه کار زیاد شده و نتوانند از عهده آن برآیند. جالب است بدانید که همین موضوع باعث شده است اغلب مشتریانی که با مرکز تعمیرات جنرال الکتریک تبریز تماس می گیرند، از همان ابتدا از کارشناسان می ‌خواهند برآوردی درمورد هزینه ها داشته باشند.

اما به نظر شما آیا می توان بدون اینکه دستگاه را از نزدیک مشاهده کرد متوجه خرابی در آن شد و هزینه ها را برآورد نمود؟ بنابراین اجازه دهید ابتدا تکنسین های خود را با تجهیزات کامل به منزل شما بفرستیم. بعضی از مشتریان نگران این هستند که بعد از اتمام تعمیرات، هزینه برای آن ها گران تمام شده و توان پرداخت نداشته باشند. اما اگر بدانید که در این نمایندگی هزینه ها چگونه برآورد شده و چه امتیازاتی برای شما در نظر گرفته می شود، قطعاً نگرانی شما برطرف خواهد شد.

برای مثال تعمیرکاران موظف هستند به شما ضمانت نامه تعمیرات را تحویل دهند که طبق آن موظف می ‌شوند اگر همین خرابی دوباره در مدت اعتبار ضمانت نامه رخ داد بدون اینکه مبلغی از شما دریافت کنند، به خانه شما آمده و عیب یابی و تعمیرات را انجام دهند.

مدت زمان اعتبار گارانتی تعمیرات را هم طولانی می گیرند تا خیال شما آسوده باشد. همچنین هزینه ها در این نمایندگی کاملا قانونی و براساس نرخ تعیین شده توسط اتحادیه است. وقتی فاکتور را در اختیار شما قرار می دهیم کافی است به اتحادیه یا چند مرکز دیگر مراجعه کنید تا از قانونی بودن هزینه ها مطمئن شوید.

در صورتی که ضمانت نامه وسیله برقی معیوب همچنان اعتبار داشته باشد، با تحویل دادن آن به تکنسین های ما می توانید تخفیفات بسیار زیادی را به دست بیاورید. بنابراین با توجه به آنچه که گفته شد، با وجود مرکز تعمیرات جنرال الکتریک تبریز اصلاً نباید از بابت هزینه ها استرس داشته باشید.

به خصوص اینکه اگر کارشناسان مطمئن شوند که عیب رخ داده در داخل دستگاه را خودتان با کمی راهنمایی می توانید برطرف کنید، بنابراین تمام تلاش خود را خواهند داشت تا بدون هیچ هزینه ای شما را در این زمینه کمک نمایند.