1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تبریز

144 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تبریز

یکی از شهرهایی که مرکز تعمیرات جنرال الکتریک تحت پوشش خدماتی خود قرار داده است، شهر تبریز است. در نتیجه مردم  تبریز می توانند با آسودگی خیال خرید وسایل برقی از برندهایی که تحت پوشش خدماتی این مرکز باشد را انجام دهند. از آنجایی که برای خرید یخچال عمدتا علاقمند به خرید ساید بای ساید هستند لذا جهت تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تبریز مرکز تعمیرات جنرال الکتریک به شما کمک خواهد کرد.

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران

۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس مرکز تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

خوشبختانه برند جنرال الکتریک نمایندگی های زیادی را در سراسر کشور ایران راه ‌اندازی کرده است تا مشتریان این برند با آسودگی خاطر از وجود مراکزی برای ارائه خدمات پس از فروش، خرید خود را انجام دهند.

برای مثال اگر شما به عنوان مشتری ساکن تبریز، یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک خریده اید و اکنون به تعمیر این وسیله نیاز دارید، می توانید با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک در منطقه خود تماس بگیرید.

در این مرکز تعمیرکارانی حضور دارند که علاوه بر داشتن دانش علمی، از نظر عملی نیز قدرت تشخیصی بسیار بالایی داشته و در عیب یابی، با دقت و سرعت بسیار بالای عمل می کنند چون نمایندگی ما دوره های عملی را برای کارشناسان خود برگزار نموده است و هدف از این دوره ها، آشنایی آن ها با سیستم طراحی انواع ساید بای ساید جنرال الکتریک بوده است. بنابراین شما مطمئن خواهید بود که وسیله خود را به تکنسین هایی که قدرت بسیار بالایی در عیب ‌یابی دارند سپرده اید.

به خصوص اینکه چون تعمیرات در منزل انجام می گیرد، شما می توانید روند عملکرد تکنسین های ما را از نزدیک مشاهده کنید و زمانی که قطعات را تعویض می‌ کنند می‌ توانید از آن ‌ها بخواهید گارانتی قطعات را به شما دهند تا از اصل بودن آن ها مطمئن شوید. تفاوتی نمی ‌کند که خرابی ساید بای ساید شما در چه زمانی رخ داده است. ما به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم.

 

هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تبریز

 

برای اینکه ذهنیت درستی در مورد هزینه تعمیر یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک تبریز داشته باشید چند عامل را در نظر بگیرید:

–         باید بررسی شود که چه مقدار خرابی در داخل دستگاه بروز کرده است؟

–         تعمیرکار باید وضعیت قطعاتی را که با خرابی در ارتباط هستند بررسی کند. آیا قطعات خراب شده و قابل تعمیر هستند یا اینکه حتماً باید عوض شوند؟

–         اگر گارانتی دستگاه اعتبار دارد حتماً باید به تکنسین تحویل دهید چون یک برگ برنده برای کاهش هزینه ها به حساب می آید.

پس اجازه دهید تعمیرکاران ما دستگاه را بررسی کنند و سپس در مورد هزینه سوال بپرسید. البته همین که تعمیرات توسط افراد حرفه‌ ای انجام می ‌گیرد، دیگر نباید نگران هزینه ها باشد چون کیفیت کار بسیار بالا است.