1669 پشتیبانی سریع

تعمیر یخچال مابه تبریز

207 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تبریز

بسیاری از مشتریان تمایل دارند تعمیرات وسایل برقی خود را تحت نظر مرکز تعمیرات جنرال الکتریک انجام دهند. خوشبختانه این مرکز در تبریز نیز دارای چندین شعبه است که این امکان را فراهم می کند تا مشتریان برای تعمیر یخچال مابه تبریز از نیروهای متخصص و ماهر کمک گرفته و از کیفیت خدمات و تعمیرات اطمینان داشته باشند.

 

مناطق تحت پوشش مرکز تعمیرات یخچال مابه تبریز

 

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

 

شماره تماس مرکز تعمیرات یخچال مابه تبریز

 

04133869692

 

09929865974

 

آدرس دفتر  : یاغچیان خیابان نور ۱۸ متری مائده

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

چگونگی عیب یابی و تعمیر یخچال مابه تبریز

 

برای آن دسته از کسانی که می‌ خواهند بدانند تعمیر یخچال مابه تبریز تحت نظر نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به چه صورت پیش می‌ رود توصیه می ‌کنیم حتما این مطلب را مطالعه نمایید تا با مراحل کار آشنا شوند:

–       در اولین قدم شما باید از طریق یکی از راه های ارتباطی شامل تماس تلفنی، آنلاین و یا سایت، با کارشناسان ما در تماس باشید و به آن ها بگویید که دقیقا چه مشکلی برای یخچال به وجود آمده است.

–       در صورتی که مطمئن شوند که حتماً باید دستگاه از نزدیک مورد بازرسی قرار گیرد، تکنسین به منزل شما مراجعه خواهد کرد. در این صورت بدون اینکه شما برای بردن یخچال به نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک به دردسر بیفتید، روند کار کاملاً برعکس شده و تکنسین به منزل شما مراجعه می ‌کند. باید سلامت تمامی قطعات داخلی با استفاده از دستگاه هایی که در اختیار تعمیرکار قرار گرفته است، سنجیده شود. قطعا در صورت امکان، قطعات معیوب تعمیر خواهند شد و اگر خرابی بسیار بیشتر باشد، با انواع اصل جایگزین می ‌شوند.

–        تعمیرکار باید گارانتی قطعات را به شما تحویل دهد.در پایان کار باید گارانتی تعمیرات را به شما ارائه کرده و بازه زمانی طولانی را برای آن تعریف نماید.

–        سپس باید فاکتور هزینه ‌ها را تنظیم می کند. این فاکتور براساس نرخ مصوب اتحادیه تنظیم خواهد شد. پس مطمئن باشید در این نمایندگی هم کیفیت خدمات بالا است و هم هزینه ها کاملا قانونی و منطقی خواهند بود.

–        اگر گارانتی یخچال مابه در زمان خرابی هنوز اعتبار دارد، حتما به تعمیرکاران ارائه کنید تا بتوانید از تخفیفات ویژه نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بهره مند شوید.

–        به خاطر داشته باشید که براساس عیبی که در داخل دستگاه بروز کرده است هزینه ها متفاوت خواهد بود. ممکن است هزینه برای یک نفر بسیار کم تمام شود ولی ممکن است برای شما به دلیل سوختگی برخی از قطعات، افزایش یابد. پس بهتر است هزینه ها را اولویت آخر قرار داده و به جای آن به فکر کیفیت بالای خدمات باشید.