1669 پشتیبانی سریع

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران

142 بازدید
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران به منظور حمایت از مشتریان وسایل برقی تحت حمایت این نمایندگی در این منطقه از تهران راه اندازی شده است. در این صورت مردم در زمان خرابی وسایل برقی نگرانی نخواهند داشت چرا که می توانند از تعمیرکاران با تجربه در نمایندگی کمک بگیرند.

 

سفارش آنلاین :

 

سفارش آنلاین تعمیرات

شماره های نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران

 

شماره تماس سراسری بدون پیش شماره

 

1669

 

شماره های مناطق سعادت آباد – شهرک غرب – بهرود – بوعلی – ایثارگران – فرحزاد : ۲۲۱۷۵۱۰۸ , ۸۸۳۷۳۷۸۰ , ۲۲۰۹۷۷۱۷ , ۲۲۳۷۷۷۹۰

شماره های مناطق مرزداران – کاشانی – صادقیه – شهر زیبا – پونک – ایرانپارس – شهرک نفت – شاهین – چیتگر – شمران – دهکده – اکباتان – آپادانا – فردوس – نیایش – راه آهن – فراز – سیمون بولیوار – سردار جنگل – جنت آباد : ۴۴۸۴۶۱۱۳ , ۴۴۲۷۹۱۸۶ , ۴۴۶۰۱۰۳۸ , ۴۴۴۰۱۸۱۱

 

مناطق تحت پوشش نمایندگی جنرال الکتریک غرب تهران

 

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک پونک
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک صادقیه
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک شهرک غرب
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک سعادت آباد
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک باغ فیض
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک طرشت
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک تهرانسر
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک چیتگر
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک شهرک گلستان
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بیمه
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک بلوار فردوس
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک شهرک اکباتان
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک گیشا
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک شهران
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کن
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک جنت آباد
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک آریاشهر
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک شهر زیبا
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک حصارک
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک کوهسار

اگر دستگاه شما گارانتی دارد با نمایندگی رسمی تعمیرات جنرال الکتریک تماس حاصل فرمائید

نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک سعی بر این دارد که دامنه خدمات خود را در اغلب مناطق تهران توسعه دهد تا مشتریان این برند در زمان بروز عیب در دستگاه، بدون نگرانی از کیفیت کار بتوانند با خیال آسوده وسیله خود را به تعمیرکاران متخصص و ماهر بسپارند. در همین راستا، شما در هر کدام از مناطق غربی تهران من جمله  شهرک غرب، صادقیه، جنت آباد، آیت اله کاشانی، اشرفی اصفهانی ، پونک، مرزداران، فرحزاد، شهرک نفت، فردوس، ستارخان، توحید، گلستان، بهار، جمهوری، آزادی و…  که زندگی می کنید، کافی است با این مرکز تماس گرفته و یا به سایت ما مراجعه کنید. فرم مربوط به درخواست را تکمیل نموده و منتظر اقدامات لازم از جانب متخصصین ما باشید. نتیجه اعتماد شما، برخورداری از خدمات زیر است:

1-   تعمیر انواع وسایل برقی در منزل مشتری

2-   تحویل ضمانت نامه تعمیرات به مشتریان به منظور حمایت از آن ها در صورت بروز مجدد عیب در مدت اعتبار گارانتی

3-   محاسبه هزینه ها براساس قیمت مصوبه اتحادیه

4-   ارائه فاکتور هزینه ها به مشتریان

5-   در نظر گرفتن ضمانت نامه وسیله به عنوان فاکتور تخفیف در صورت داشتن تاریخ اعتبار

6-   تلاش تکنسین ها برای تعمیر قطعات معیوب به منظور کاهش هزینه نهایی

7-   در صورت نیاز به تعویض برخی از قطعات، استفاده از انواع اصل دارای گارانتی

 

تعمیر لوازم برقی با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران

 

خوشبختانه برای آن دسته از عزیزانی که در تهران زندگی می کنند امکان دسترسی به نمایندگی های مختلف برای تعمیر لوازم برقی در اقصی نقاط این استان فراهم شده است. برای مثال شما می توانید تعمیر هر نوع لوازم برقی خود را به تعمیرکاران حرفه ای ما در نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران بسپارید بدون اینکه دلواپس چگونگی انجام کار باشید.

وقتی بدانید در یک تعمیرگاه افرادی فعالیت دارند که هم از نظر علمی و هم از نظر عملی، قدرت بالایی برای تشخیص و عیب یابی دارند، مطمئن خواهید بود که مشکل رخ داده در وسایل برقی شما هر چه زودتر برطرف شده و دستگاه همانند روز اول بهترین کارایی را برد ارائه خواهد داد. نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران به صورت ۲۴ ساعته در تمام روزهای هفته آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز ساکن در غرب تهران است.

شما می توانید از طریق تماس تلفنی یا مراجعه کردن به سایت به ما اطلاع دهید که دقیقاً چه مشکلی برای چه نوع وسیله برقی شما رخ داده است. خوشبختانه از آنجایی که نمایندگی خدمات در منزل را برای مشتریان عزیز خود در نظر گرفته است، بنابراین اصلا نباید نگران چگونگی رفتن به نمایندگی برای جابجا کردن وسایل برقی بزرگ باشید. حتی اگر لوازم برقی کوچک شما خراب شده است، باز هم می توانید از همکاران ما بخواهید به منزل شما بیایند و تعمیرات را انجام دهند. در این صورت هم دردسری برای شما ایجاد نخواهد شد و هم این که می توانید از نزدیک نحوه عملکرد تکنسین ها را مشاهده کنید.

جالب است بدانید اغلب مشتریان که با نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک غرب تهران تماس می گیرد تا از همکاران ما بخواهند که به منزل آن ها آمده و تعمیرات را انجام دهند، در مورد هزینه ها نیز از کارشناسان ما سوال می پرسند. در پاسخ به چنین افرادی باید بگوییم که اجازه دهید تکنسین در زمانی که خود شما تعیین می کنید به خانه شما بیاید و دستگاه را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد. تنها در این صورت است که می‌ توانیم در مورد هزینه ها با قاطعیت صحبت کنیم. اما این نوید را به شما عزیزان می دهیم که اگر گارانتی وسیله برقی معیوب شما هنوز منقضی نشده باشد می توانید به تعمیرکاران ما تحویل دهید تا تخفیف ویژه نمایندگی را برای خود رقم بزنید.

 1669