1669 پشتیبانی سریع
نمایندگی تعمیرات جنرال الکتریک

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل PFE2424JGKSS

4 بازدید
یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل PFE2424JGKSS

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل PFE2424JGKSS یکی دیگر از بهترین یخچال های موجود در بازار است که قابلیت ها و ویژگی های آن شما را به وجود خواهد آورد. سیستم هوای چندگانه و فیلترهای بوگیر داخلی از ویژگی های بارز این یخچال است که باعث تازه ماندن و با کیفیت ماندن مواد خوراکی خواهد شد.

ویژگی های یخچال پروفایل جنرال الکتریک PFE2424JGKSS

فریزر این یخچال به صورت کشویی بوده و شما می توانید به راحتی هر ماده خوراکی را داخل آن قرار دهید. از طرف دیگر قفسه های به کار رفته در یخچال از جنس شیشه ای شفاف و مقاوم بوده که قابلیت تغییر و تنظیم ارتفاع را نیز دارند.

سیستم ضد برفک به کار رفته در یخچال نیز شما را از زحمت پاک کردن مداوم یخچال بی نیاز کرده و به بهینه سازی مصرف انرژی نیز کمک شایانی خواهد کرد. آب سرد کن و یخساز طراحی شده در یخچال از دیگر ویژگی های کارآمد این وسیله خانگی است که می تواند در هر حال شما را به نوشیدن آب خنک و گوارا مهمان کند.

در صورتی که در طول روز زیاد درب یخچال را باز می کنید و هوای گرم وارد یخچال خواهد شد، سیستم توربو به کار رفته در این یخچال باعث می شود که دمای داخلی در زمان بسیار کوتاهی پایین آمده و به مقدار ایده آل  و مناسب خود برسد.

یخچال پروفایل جنرال الکتریک مدل PFE2424JGKSS دارای مصرف انرژی بسیار پایین و برچسب انرژی A+، قفل کودک و هشدار باز بودن درب است که می تواند تا حد زیادی شما را به خرید دستگاه در کنار کیفیت و کارایی راغب کند.

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

دیدگاه کاربران

نام شما *
ایمیل شما *

 1669